Maak gratis kennis met EGYM

Speciaal voor oud leden!

✅ Resultaat met slechts 2 sessies van 30 minuten per week
✅ Persoonlijke begeleiding van onze professionele coaches
✅ Inzicht in je progressie via de eGym-app

Vraag hier jouw Gratis EGYM Proefles aan!

Met eGym train je al je spiergroepen in slechts 30 minuten per sessie. De toestellen passen zich automatisch aan jouw lichaam en niveau aan, zodat jij doelgericht én veilig aan de slag kunt.

MEER WETEN? Vul nu je gegevens in en klik op ‘Verzenden’. We nemen binnen 1 werkdag persoonlijk contact met je op.

Wat onze leden zeggen

 

“Ik train inmiddels al meer dan 10 jaar bij Balance. Personal training, Small Group Training, Hammertime en nu ook eGym. Daarnaast heb ik een paar mooie succesvolle trajecten bij hen gedaan op het gebied van voeding en 2x een Challenge waarin je intensief begeleid wordt om jouw persoonlijke lifestyle doelen te halen. Gebruik jij je abonnement bij de gewone sportschool bijna niet? Dan raad ik je Balance van harte aan. Persoonlijke begeleiding en maatwerk bleken voor mij het geld dubbeldik waard!”

-Renée

“Er zijn heel veel sportscholen en personal trainers, maar er zijn er maar heel weinig van dit niveau. Balance personal training onderscheidt zich echt door hun hoge deskundigheid en persoonlijke benadering vanuit brede en onderbouwde kennis en ervaring. Fysieke resultaten en persoonlijke doelen behalen door aandacht voor traintechniek, voeding, mindset en leefstijl. Op een efficiënte en natuurlijke manier. Imro en Sandra weten waar ze het over hebben en kunnen dit ook met hun positiviteit, eerlijkheid, betrokkenheid en motiverende communicatie overbrengen. Wereldklasse!”

-Aimée

“Topplek voor goede coaching op techniek en daarbij veel gezelligheid! Zit al ruim 3 jaar bij Balance en al veel geleerd op het gebied van techniek, trainen en voeding. Daarnaast ook uitstekende begeleiding richting en tijdens bodybuilding wedstrijden 👌”

-Patrick

Ontdek de wonderen van EGYM nu bij Balance in Zeist met een Gratis Proefles!